Cennik
Cena zajęć obejmuje wszystkie materiały i narzędzia, a zajęcia trwają jednorazowo 3 godziny.
CENY ZAJĘĆ W ROKU SZKOLNYM 2025/2026 |
|
Cena za miesiąc 310 PLN |